1399/12/18
نشست مجازی با مدیران کل‌ امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداریهای سراسر کشور

نشست مجازی مدیران کل‌ امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداریهای سراسر کشور برگزار گردید:

نشست مجازی مدیران کل‌ امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداریهای سراسر کشور برگزار گردید:
به گزارش پایگاه روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور؛ در روز دوشنبه مورخ 18/12/1399 راس ساعت 10 صبح، جلسه مجازی مدیران کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداریهای سراسر کشور با حضور جناب آقای دکتر محمودی محل اداره کل ‌امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور برگزار گردید.
در ابتدا مهدی محمودی مدیر کل و دبیر کمیسیون ساماندهی اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، نسبت به تشریح اهداف نشست اشاره و در ارتباط با بررسی اقدامات و عملکرد سال جاری و بیان دیدگاهها و برنامه های مشترک سال آتی، به بیان موارد و اقدامات صورت گرفته در سالجاری پرداخت و افزود تثبیت هویت و صدور تذکره الکترونیک برای اتباع افغانستانی، تمدید روادید گذرنامه های خانواری، برگزاری طرح آمایش 15، اعطای شناسنامه ایرانی به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی و افزایش سهمیه بیمه سلامت پناهندگان و...  از مهمترین اقدامات اداره کل در سالجاری بوده است.
در ادامه جلسه تعدادی از مدیران کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری های سراسر کشور به ارائه گزارش عمکرد سالجاری و در ادامه مسائل و مشکلات خود را مطرح نمودند و در انتها ضمن پاسخ به سوالات مرتبط، در جمعبندی نهایی دکتر محمودی برنامه های مشترک سال آتی و تصمیمات و رهنمودهای لازم را اعلام نمود، و در نهایت جلسه در ساعت 13:15دقیقه به پایان رسید

گالری تصاویر


شناسه خبر : 2313
امتیاز شما برای این خبر:

مهم ترین عناوین