1400/10/13

مراسم تکریم و معارفه مديركل سابق و جديد اموراتباع ومهاجرين خارجي وزارت كشور

مراسم تکریم و معارفه مديركل سابق و جديد اموراتباع ومهاجرين خارجي وزارت كشور توسط معاون امنیتی وانتظامی

مراسم تکریم و معارفه مدیركل سابق و جدید امور اتباع و مهاجرين خارجي وزارت کشور روز دوشنبه 13 دی ماه 1400 در سالن اجتماعات اداره كل امور اتباع و مهاجرين خارجي برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، تکریم مهدی محمودی و معارفه بهمن امیری مقدم باحضور سردار میر احمدی معاون امنيتي و انتظامي وزيركشور و جمعي از نمايندگان دستگاههاي كشوري و لشكري و معاونين و رؤسا و همکاران اداره کل امور اتباع و مهاجرین مركز در سالن اجتماعات اداره كل برگزار گرديد .
در ابتداي مراسم پس از تلاوت آياتي چند از كلام الله مجيد و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، سردار میر احمدی معاون امنیتی و انتظامی ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س) و دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی، از زحمات و تلاشهای مهدی محمودی قدردانی نمود و افزود: نگاه به پناهندگان و اتباع و مهاجرین خارجی باید نگاه حمایتی باشد و در ارائه خدمات به آنان باید بیش از پیش پویاتر عمل کرد.
معاون امنیتی و انتظامی راز ماندگاری نام و خاطره سردار دلها سپهبد شهید سلیمانی را تقوای الهی، اخلاص در عمل و مردمداری بیان کرده و بر الگو برداری از ایشان در انجام امور محوله در حوزه پناهندگان تاکید نمود.
در ادامه مراسم سردار میر احمدی، پس از اعطای حکم دکتر وحیدی وزیر کشور مبنی بر انتصاب بهمن امیری مقدم به سمت مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور اظهار داشت: امیدوارم سردار امیری مقدم در مسئوليت جديد نيز همچون مسئوليتهاي قبلي در پيشبرد اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامي و منويات مقام معظم رهبري و سياستهاي كلان دولت خدمتگزار، با همكاري همه جانبه كليه دستگاههاي ذیربط و مديران و كاركنان اموراتباع و مهاجرین خارجی استانداریهای سراسركشور موفق و سربلند باشند .

گالری تصاویر


شناسه خبر : 2358
امتیاز شما برای این خبر:

مهم ترین عناوین