1400/04/16

دیدار مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی با رئیس عمومی اداره ملی احصائیه و معلومات افغانستان/ بررسی عملکرد گروه تثبیت هویت، صدور تذکره الکترونیک

نشست مشترک مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور با رئیس عمومی اداره ملی احصائیه و معلومات افغانستان، سفیر کشور افغانستان و هیات همراه، به منظور بررسی عملکرد گروه تثبیت هویت، صدور تذکره الکترونیک در محل اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومي اداره کل امور اتباع و مهاجرین وزارت کشور، نشست مشترک مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور با رئیس عمومی اداره ملی احصائیه و معلومات افغانستان، سفیر کشور افغانستان و هیات همراه، امروز چهارشنبه به منظور بررسی عملکرد گروه تثبیت هویت، صدور تذکره الکترونیک در محل اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور برگزار شد. شایان ذکر است آقای احمد جاوید رسولی رئیس عمومی اداره ملی احصائیه و معلومات افغانستان از تاریخ ۱۵/۰۴/۱۴۰۰ به منظور نظارت و ارزیابی پروژه تثبیت هویت وارد ایران شد. در این نشست که به منظور بررسی عملکرد هیئت افغانستانی در نحوه تثبیت هویت و صدور تذکره الکترونیک افغانی های ساکن کشور و ارزیابی فرآیند انجام این پروژه در ایران برگزارشده، به مسایل و مشکلات اجرای پروژه مذکور و راهکارهای رفع آن مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. در پایان این دیدار دو طرف بر ضرورت تسریع در انجام پروژه تثبیت هویت و صدور تذکره الکترونیک و لزوم رعایت مقررات جمهوری اسلامی ایران و ملاحظات پروتکل های بهداشتی در اجرای این پروژه تاکید نمود.

گالری تصاویر


شناسه خبر : 2337
امتیاز شما برای این خبر:

مهم ترین عناوین