1400/04/15

بازدید دکتر محمودی مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور از اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران، اردوگاه سلیمانخانی و مرکز تثبیت هویت .

محمودی مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور از اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران، اردوگاه سلیمانخانی و مرکز تثبیت هویت بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور؛ با حضور مهدی محمودی مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، معاونین، روسا و منصور حاجی مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران با هدف بیان مشکلات کارکنان و همچنین بررسی اقدامات بعمل آمده در حوزه اتباع و مهاجرین خارجی استان نشستی برگزار شد. محمودی مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، در جمع کارکنان اداره اتباع استانداری تهران ضمن تشکر و قدردانی از تعامل و همکاری مجموعه امنیتی انتظامی و همچنین اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران، گفت: علیرغم مسائل و مشکلات اتباع و مهاجرین خارجی در کل کشور به تناسب ماموریتها و حضور اتباع در یک منطقه جغرافیایی، اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران با مدیریت و برنامه ریزی مدون توانسته است امور مربوطه را به درستی به سرانجام رساند و این مهم تنها با همت و پشتکار شبانه روزی همکاران محقق شده است. وی با اشاره به روزهای پایانی دولت افزود: همکاران باید تلاش کنند تا کلیه برنامه ها، طرحها و اقدامات ناتمام انجام شود تا عملکرد مثبتی ارائه دهند. در ادامه جلسه منصور حاجی مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران و همکارانشان هر کدام به بیان مشکلات و نقطه نظرات و پیشنهادات پرداختند، و محمودی جهت رفع مشکلات و معضلات پیش روی آن استان، راهکار و راه حل هایی را ارائه داد. در پایان جلسه محمودي مديركل امور اتباع و مهاجرين خارجي وزارت كشور با هيئت همراه در راستاي نظارت هاي ستادي و همچنین در جریان قرار گرفتن مسائل و مشکلات، از اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران، اردوگاه سلیمانخانی و همچنین مرکز تثبیت هویت بازديد بعمل آورد، و در اين رابطه دستورات لازم را جهت بهبود عملکرد و ارائه خدمات بهتر به پناهندگان به مسئولين و کارکنان این اداره کل ابلاغ کرد.

گالری تصاویر


شناسه خبر : 2338
امتیاز شما برای این خبر:

مهم ترین عناوین